אודות "זמני"


עבודות זמניות הן נחלתם של רבים- תלמידי תיכון, חיילים משוחררים, סטודנטים, גמלאים, עקרות בית ואף בעלי עבודה קבועה המעוניינים להוסיף על שכרם.

אתר "זמני" הוקם על מנת לענות על הביקוש ההולך וגובר להשלמת הכנסה בכל עבודה שהיא, ולנוכח ההיצע הבלתי ממוקד של עבודות זמניות.

עד כה לא ניתן דגש הולם למשרות זמניות בשוק העבודה. המידע אודות רוב המשרות הזמניות 'עובר מפה לאוזן', מתפרסם בכניסה לבתי עסק / על לוחות מודעות, או מופץ באמצעות חברות השמה וכוח אדם.
במצב זה קיים קושי רב הן ל'מחפשי עבודה זמנית' והן ל'מציעי משרות' להצביע על האפשרות הטובה לשיבוץ האדם הנכון בעבודה המתאימה ביותר.

כדי לענות על סוגיה זו הקמנו מערכת שעיקר תכליתה להוות זירה למפגש בין מעסיקים לבין עובדים זמניים, וזאת בזמן אמתי, בהסתייע בדרכי תקשורת מקוונות ומהירות ובכלים מושכלים תומכי החלטה.

באמצעות מערכת זאת- 'מחפשי עבודה' יוכלו להתייחס לפרמטרים כמו- אופי המשרות שהם מחפשים והזמנים שבהם הם מעוניינים לעבוד, ויגבשו פרופיל אישי . על פי פרופיל זה 'מחפשי עבודה' יעודכנו על עבודות חדשות ומתאימות שזה עתה הוכנסו לאתר,
אם באמצעות דואר אלקטרוני ואם באמצעות הודעת s.m.s , לפי נוחיותם.

'מציעי משרות', יוכלו באמצעות המערכת לאתר בצורה מהירה פשוטה ויעילה את כוח האדם הרלבנטי עבורם, תוך חסכון של שלב המיון הראשוני. כל שעליהם לעשות הוא לפרסם מודעה והמערכת תיידע אותם תוך זמן קצר אודות עובדים פוטנציאליים זמינים.

אתר "זמני" שייך ל- Yobibit שהינה בבעלות פרטית.

האתר מופעל ומנוהל על ידי מומחים בתחומי משאבי אנוש ומחשוב, עתירי ניסיון במשק הפרטי והציבורי.
מנכ"ל זמני